Lucie Kratochvílová

NĚCO O MNĚ:

Jmenuji se Lucie Kratochvílová ( @lu_fitness_trainer ) a pohyb nebyl nikdy pro mě. Nesnášela jsem tělocvik na škole tolik, že po špatně udělaném kotoulu a hýbnutí krční páteře, jsem dostala z tohoto předmětu uvolnění. Následovaly nějaké další kroužky, ale u ničeho jsem nevydržela.⠀

A tak je až neuvěřitelné, že jsem našla něco, kde jsem se začala realizovat. Je tomu cca 7 let, kdy jsem se chtěla dostat do formy a začala trénovat. Postupem času jsem se začala zajímat více a více, až mě to vzalo tak, že jsem chtěla být ta, co lidem pomůže k dosažení svých cílů, ať už jsou malé nebo velké, protože, když v tom člověk není sám, tak to jde vždy lépe. ⠀ Prošla jsem rukama za mě skvělého fitness trenéra a mentora, který do mě vložil své znalosti, trenérským kurzem, i jsem si vyzkoušela spoustu technik sama na sobě než jsem šla s kůží ven.

Se mnou můžete chodit na individuální tréninky (či dvojice) nebo na kruhové tréninky, dle rozpisu. Zároveň chápu nervozitu a stres u nováčků z vlastní zkušenosti, takže se nemusíte bát a vše vymyslíme. 

Ráda pomohu:


💪 Zredukovattuk

💪 Nabratsvalovouhmotu

💪 Sestavitjídloprolepšídosaženívýsledků

💪 Ujasnitsitechnikucvičení

💪 Cítitselépevevlastnímtěle


tel.: 602 550 566 
IG: @lu_fitness_trainer